Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta, którego firma mieści się w Stanowicach k. Oławy poszukujemy  kandydatów na stanowisko:

Technolog

Opis stanowiska pracy:

  • projektowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych ( przemysł stalowy )
  • przygotowywanie danych niezbędnych do sporządzenia kalkulacji,
  •  tworzenie programów i przewodników na maszyny CNC
  •  realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz zmianami konstrukcyjnymi w już istniejących wyrobach
  •  tworzenie propozycji projektu w odpowiedzi na specyfikację techniczna zamówienia
  • tworzenie dokumentacji technicznej do wykonywanych projektów
  • poszukiwanie rozwiązań usprawniających w zakresie jakości produktu, materiałów, kosztów
  •  wsparcie techniczne działu handlowego

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • pakiet szkoleń wewnętrznych.
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego,
  •  dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  • przyjazne środowisko pracy.
  • umowę o pracę tymczasową

Wymagania

  • wykształcenia wyższego mechanicznego lub pokrewnego
  •  dobrej znajomości rysunku mechanicznego i doświadczenia w tworzeniu dokumentacji technicznej
  • biegłej znajomości programów pakietu Office i inżynierskich AutoCAD, SolidWorks
  • doświadczenia w projektowaniu komponentów ze stali i aluminium
  • dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania BYSOFT6
  •  doświadczenia w projektowaniu komponentów ze stali i/lub aluminium
  • zdolność analitycznego myślenia i pomysłowość,
  • samodzielność w działaniu

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria