Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy ambitnych i doświadczonych kandydatów na stanowisko:

technolog

Nr ref.: 42299
Praca stała
Lokalizacja: Mielec

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie dokumentacji technologicznej
  • opracowanie procesów technologicznych
  • obsługa technologiczna działu
  • uczestniczenie w przygotowaniu ofert
  • przygotowanie specyfikacji narzędzi

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Pakietu Office (Word, Exel)
  • bardzo dobre zdolności analityczne
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • ciekawa praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet benefitów
  • możliwość uczestniczenia w interesujących projektach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)