Opis stanowiska pracy

Lubimy, gdy nasi pracownicy mają ambitne cele. A jak jest w Twoim przypadku? Czy jesteś gotów rozwijać się podejmując nowe wyzwania? MAHLE to jeden z 15 czołowych światowych dostawców w branży motoryzacyjnej. Zatrudniając około 64 000 pracowników w ponad 140 zakładach produkcyjnych oraz dysponując dziesięcioma wielkimi centrami badawczo-rozwojowymi dążymy do tego, aby w pełni zadowolić naszego klienta. Dzięki pracy zespołowej łączymy istniejące już technologie z innowacyjnymi rozwiązaniami, opracowujemy inżynierskie pomysły oraz wyznaczamy nowe standardy. Przyczyniamy się także do poprawy klimatu poprzez redukcję emisji dwutlenku węgla (CO2) oraz zmniejszenie zużycia paliwa w co drugim pojeździe na świecie.

Dziel się wiedzą praktyczną, realizuj pomysły i bierz na siebie odpowiedzialność. W MAHLE Polska w Krotoszynie jako:

Wymagania

Czy chciałbyś podjąć się szczególnie odpowiedzialnych zadań?

  • Modernizacja i optymalizacja procesów technologicznych
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań narzędziowych
  • Przygotowanie i nadzór nad narzędziami , oprzyrządowaniem i środkami kontrolno-pomiarowymi
  • Działania zapobiegawczo - korygujące w przypadku wystąpienia odchyleń w realizowanych procesach produkcyjnych
  • Kalkulacja wyrobów
  • Przygotowanie, nadzór i dystrybucja kart zmian technologicznych
  • Analiza wykonalności dla nowych projektów klientowskich

Pochwal się swoimi umiejętnościami - zarówno tymi zawodowymi, jak i osobistymi!

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technologicznej
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Sumienność, dokładność i komunikatywność

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Oferujemy doskonałe i szyte na miarę możliwości rozwoju. Jesteśmy w stanie je zapewnić dzięki regularnym zebraniom skoncentrowanym na omawianiu działań oraz programowi różnorodnych szkoleń. Doceniamy ponadprzeciętną wydajność, dlatego też chcielibyśmy nawiązać z Tobą długoterminową współpracę. Dajemy Ci nie tylko szansę wykorzystania swojego potencjału, ale także wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników oraz elastyczne warunki pracy dopasowane do aktualnego etapu twojego życia. Podążaj z nami ścieżką swojej kariery.

Prezentacja firmy

MAHLE to jeden z największych światowych dostawców w branży motor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy