Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

TECHNOLOG

Od: Superdrob Zakłady Mięsne S.A.
Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska:

  • Praca nad opracowywaniem i wdrażaniem nowych produktów,
  • Opracowywanie receptur i estymacji cenowych produktów,
  • Opracowywanie norm pracochłonności,
  • Obsługa audytów pierwszych produkcji,
  • Przygotowywanie ocen produktów,
  • Poszukiwanie i testowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i opakowaniowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności,
  • Samodzielność, kreatywność,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Doświadczenie na stanowisku technologa w zakładzie przetwórstwa spożywczego min. 1 rok na stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełen etat (umowa o pracę),
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny z kartą sportową włącznie,