Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.
Dla naszego Klienta, producenta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Technolog
Miejsce pracy : Częstochowa okolice – Wanaty

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie programów CNC – na frezarki i/lub tokarki
• Przygotowywanie technologii obróbki detali
• Dobór narzędzi i mocowań do wykonania detali na maszynach CNC
• Przygotowywanie kart technologicznych obróbki
• Ustawienie maszyn CNC – frezarek i/lub tokarek do obróbki detali
• Praca na frezarce i/lub tokarce CNC
Wymagania:
• wykształcenie z zakresu obróbki mechanicznej
• znajomość obróbki różnych materiałów (aluminium, żeliwo, stal, stal nierdzewna, tworzywo)
• doświadczenie w obsłudze maszyn numerycznych
• znajomość zagadnień związanych z mocowaniem detali
• dobra znajomości rysunku technicznego
• umiejętność korygowania programów CNC
• samodzielność, zdyscyplinowanie, komunikatywność
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
• dyspozycyjność

Oferujemy:
• Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Niezbędne narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne