Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Technolog

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

• Walidacja oraz optymalizacja procesów produkcyjnych,

• Opracowywanie procesów technologicznych obróbki skrawaniem CNC, spawania oraz manualnego montażu,

• Tworzenie instrukcji stanowiskowych,

• Kontakt z centralnym działem R&D,

• Tworzenie layoutów,

• Przygotowywanie dokumentacji technologicznej,

• Praca z programem AutCad oraz Catia.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,

• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

• Znajomość procesu obróbki skrawaniem CNC i/lub spawania i/lub montażu,

• Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,

• Znajomość systemów ERP (mile widziany - SAP),

• Znajomość programu AutoCad (2D/3D) oraz mile widziana znajomość programu Catia,

• Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,

• Umiejętność tworzenia layoutów ,

• Umiejętność czytania rysunku technicznego,

• Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy,

• Odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność.

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,

• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,

• Dodatki socjalne,

• Możliwość rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton