Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa korporacja BITRON POLAND SP. Z O.O. producent podzespołów do sektora samochodowego i AGD z regionu Sosnowca w ramach rozszerzania swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Technolog wtrysku

Wymagania:

  • Znajomość parametrów wtrysku
  • Znajomość konstrukcji form wtryskowych oraz procesu formowania wtryskowego
  • Wiedza z zakresu tworzyw sztucznych
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • Zdolność analizowania wykonalności części , definiowanie pametrów procesu i oszacowanie czasu cyklu pracy.
  • Dobra organizacja czasu pracy: samodzielność , dokładność i odpowiedzialność
  • Znajomość j. Angielskiego (poziom dobry)

Wymagane wykształcenie:

  • Studia w zakresie inżynierii mechanicznej, materiałoznawstwa i technologii produkcji lub podobnej kwalifikacji
  • Znajomość programów : Excel, Word, PowerPoint, Outlook, itd.

Doświadczenie zawodowe:

  • Ponad 5 lat pracy w międzynarodowym przedsiębiorstwie o podobnym sektorze

Prezentacja firmy

Bitron Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, jest częścią międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis