Technolog wiodący ds. elektryki i montażu

Moltton

Chorzów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i uruchamianie linii montażowych dla nowych wyrobów,
  • Terminowe opracowywanie dokumentacji technologicznej nowych wyrobów zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Nadzorowanie inwestycji (weryfikowanie warunków technicznych, parametrów, kontrolowanie budowy maszyn, tworzenie instrukcji stanowiskowych),
  • Projektowanie procesu, maszyn technologicznych oraz zarządzanie procesem industrializacji,
  • Definiowanie wytycznych dla konstruktorów z zakresu elektryki,
  • Analiza dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków, szczegółowych wymagań klienta,
  • Kontakt z dostawcami w celu odbioru narzędzi i oprzyrządowania,
  • Aktywne i efektywne wdrażanie zasad WCM w obszarze produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu elektryki,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomość procesu i produktu, dokumentacji FMEA,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość zagadnień Lean Manufacturing,
  • Samodzielność, zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Dodatki socjalne,
  • Możliwość rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton