SPAWACZ / ŚLUSARZ - TECHNOLOG

Derksen Polska Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ, ŚLUSARZ- TECHNOLOG

Miejsce pracy: śląskie, Gliwice

Początkowe zadania kandydatów:
- realizacja prac spawalniczych,
- wykonywanie wybranych operacji monterskich związanych z procesem przygotowawczym, w tym m.in. cięcie, gięcie, łączenie profili i blach;
-Utrzymanie jakości produktu na wysokim poziomie.

Firma będzie przyuczać pracownika do wypełniania zadań na stanowisku Technologa/spawalnika, którego obowiązkami będzie:
- Prowadzenie nadzoru nad prowadzonymi pracami spawalniczymi;
opracowywanie dokumentacji technologicznej produkowanych urządzeń i wyrobów;
- Doskonalenie procesów produkcyjnych;
- Udział w kontroli jakości procesów produkcyjnych;
-Wdrażane nowych technologii;
- Nadzór nad przestrzeganiem procesu technologicznego na produkcji.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Pracę w międzynarodowym środowisku;
- Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta Multisport).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- Statusu studenta (1/2 rok-u studiów zaocznych) lub ukończonych studiów na Wydziale Mechanicznym
- Minimum 2-letniego doświadczenia w pracach związanych z ślusarką konstrukcji stalowych (blachy, profile zamknięte, kształtowniki);
- Aktualnych uprawnień spawalniczych w metodzie 135 (znajomość metody 145 będzie dodatkowym atutem);
- Umiejętności posługiwania się szlifierką ręczną;
- Znajomości rysunku technicznego;
- Prawa jazdy kat. B ;
- Dyspozycyjności;
- Wysokiej motywacji do pracy.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis