TECHNOLOG PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

BALANS POLAND Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inżynieria

Firma Balans Poland Sp. z o. o. Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 5177), specjalizująca się m.in. w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla, poszukuje dla swojego Klienta z branży tworzyw sztucznych, Pracownika na stanowisko:

Zadania na w/w stanowisku pracy:

-Rozwiązywanie problemów procesowych w produkcji komponentów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku

-Optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze wtryskowni (zmniejszanie brakowości, skracanie czasów cykli, optymalizacja wag wyprasek itp.)

-Tworzenie dokumentacji procesowej i jej nadzorowanie

-Wdrażanie do produkcji wtryskowej nowych projektów w tym uczestniczenie w odbiorach i próbach za granicą

-Ścisła współpraca z działami zapewnienia kontroli jakości, utrzymania ruchu oraz wdrażania projektów

-Przeprowadzanie szkoleń dla kadry technicznej z działu produkcji wtryskowej

Wymagania wobec Kandydatów:

-Wieloletnie doświadczenie w przetwarzaniu takich tworzyw jak PP, ABS, PMMA, PS, PA, PE metodą wtrysku - warunek konieczny do wzięcia udziału w procesie rekrutacji

-Preferowane wykształcenie wyższe o profilu technicznym

-Kilkuletnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

-Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

-Wysokie kompetencje interpersonalne

-Styl pracy zorientowany na cele i odznaczający się wysoką systematycznością

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Możliwość rozwoju zawodowego

-Miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV oraz listu motywacyjnego.

Odpowiadamy jedynie na wybrane zgłoszenia.