Technolog – programista wypalarki plazmowo-gazowej

Polstal Sp. j.

42-500 Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
- przygotowywanie programów na wypalarkę plazmowo-gazową /program Lantek/ – stół /powierzchnia robocza/ 2500x12000 – opcje wypalania 2D/3D
- szczegółowe sprawdzenie dokumentacji pod kątem wykonania zlecenia,
- przygotowywanie programów do cięcia kształtowników (przygotówka/rozcinka) – na przecinarkę taśmową,
- przygotowywanie dokumentacji do realizacji zlecenia,
- przygotowywanie wykazu materiałowego,
- przygotowywanie wykazu wysyłkowego,
- przygotowywanie ofert pod zapytania ofertowe (wyceny),
- przygotowywanie rozliczenia materiałowego i godzinowego po zakończonym zleceniu/projekcie
-współpraca – z szefem produkcji, kontrolerem jakości, głównym spawalnikiem, brygadzistą i operatorem wypalarki.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- współpraca w oparciu o umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- wynagrodzenie do uzgodnienia

Wymagania

-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-doświadczenie na stanowisku technologa co najmniej od 3 do 5 lat.
-wiedza/doświadczenie w zakresie wykonywania konstrukcji stalowych.
-znajomość podstaw w kwestii montażu, cięcia, spawania, gięcia elementów na prasie krawędziowej, wiercenia, piaskowania oraz malowania.

Prezentacja firmy

Firma POLSTAL S.J. powstała w marcu 2003 roku w Sosnowcu i od swo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji