Technolog - Programista obrabiarek sterowanych numerycznie (zapewniamy dojazd z Warszawy)

SMS Sp. z o.o.

Góra Kalwaria (okolice Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Warszawa, Warka), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie i wdrażanie programów na OSN (sterowanie Heidenhain, Sinumerik);
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej na detale i wyroby;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych;
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Umiejętność programowania OSN;
  • Znajomość programów CAD/CAM (DraftSight, Creo 3D);
  • Zaangażowanie w pracy;
  • Ustawiczne samokształcenie, udział w kursach.

Miejsce pracy znajduje się w Górze Kalwarii. Zapewniamy dojazd z stacji metra Kabaty.

Osoby zainteresowane prosimy o apikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Głównym przedmiotem działalności SMS jest produkcja sterylizatorów parow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji