TECHNOLOG PROGRAMISTA CNC

Moris

41-503 Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy na umowę zlecenie technologa, programistę CNC wiertarki trzy wrzecionowej.

Do jego obowiązków będzie należało m.in.
- wykonywanie rysunków detali na podstawie rysunków złożeniowych,
- uzgadnianie ze zleceniodawcą niezgodności i/lub niejasności w fazie opracowania rysunku detalu;
- programowanie w PRoNc2 (program dla linii Vernet Behringer),
- ocena możliwości realizacji elementów na linii Vernet Behringer

Wymagania

- mile widziane 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne,
- biegła znajomość rysunku technicznego,
- biegła znajomość programu AutoCAD,

Prezentacja firmy

Firma MORIS działa na rynku wyrobów hutniczych od 1994 roku, jest dostaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji