TECHNOLOG/PROGRAMISTA CNC_ Świdnik

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego Klienta branża przemysłowa ze Świdnika pilnie poszukujemy osoby na stanowisko :

TECHNOLOG/PROGRAMISTA CNC
nr ref: prog/tech/ŚWIDNIK

Obowiązki:

• Opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych dla narzędzi, części i złożeń,
• Opracowywanie i wdrażanie programów na maszyny CNC (toczenie, frezowanie 3 i 5-osi),
• Optymalizacja procesów produkcyjnych,
• Dobór narzędzi oraz przyrządów produkcyjnych,
• Zarządzanie programami CNC,
• Nadzór nad dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną,
• Nadzór techniczny nad procesem produkcyjnym,
• Współpraca z klientami w zakresie produkowanych wyrobów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne),
• Doświadczenie minimum 3 lata pracy na stanowisku Programisty lub Technologa Maszyn CNC do obróbki metali w firmie produkcyjnej z branży lotniczej lub narzędziowej,
• Umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie (znajomość sterowników takich firm jak: Fanuc, Siemens, Heidenhain),
• Znajomość procesów obróbki skrawaniem oraz produkcji narzędziowej,
• Bardzo dobra znajomość programów CAD/CAM (preferowane środowisko NX 7,5 lub wyższe),
• Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

• Stabilną i interesującą pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Rozwój kariery i kwalifikacji zawodowych;
• Pracę w dynamicznym zespole

Oferta pracy stałej, nr licencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.