Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technolog Produkcji

Miejsce pracy: Elbląg

Dla naszego Klienta - dużego, prestiżowego zakładu produkcyjnego, poszukujemy kandydata na stanowisko:

 Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe),
  • kilkuletnie doświadczanie na stanowisku Technologa Produkcji lub podobnym,
  • znajomość procesu produkcyjnego,
  • znajomość materiałów do produkcji torebek,
  • znajomość konstrukcji torebek,
  • umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej i norm materiałowych oraz analizy kosztów,
  • język angielski i/lub włoski – mile widziane,

Obowiązki:

  • sporządzanie dokumentacji technologicznej,
  • sporządzanie norm materiałowych i kalkulacji kosztów,
  • sporządzanie norm czasowych,
  • organizowanie procesu produkcyjnego dostosowanego do planu produkcji,
  • usprawnianie procesów technologicznych,

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę w renomowanym przedsiębiorstwie oraz reprezentowanie prestiżowej marki,
  • możliwość wdrażania własnych projektów,
  • pakiet relokacyjny obejmujący wsparcie finansowe dotyczące zmiany miejsca zamieszkania,
  • pakiet premiowy.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.