Technolog poligrafii – konstruktor opakowań/tektura lita

Koopress Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Koopress Sp z o.o., producent opakowań, poszukuje pracownika na stanowisko:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane z zakresu: poligrafia, wzornictwo przemysłowe),
  • znajomości rysunku technicznego,
  • znajomości branży opakowań tektury litej,
  • znajomości / praktycznego posługiwanie się oprogramowaniem CAD 2D (ArtiosCAD, Impact, AutoCAD, Adobe Illustrator itp.)
  • znajomości technologii druku offsetowego,
  • wyobraźni przestrzennej,
  • dokładności, zaangażowania, otwartości, innowacyjności,
  • czynnego prawa jazdy kat. b
  • dodatkowym atutami będą: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność projektowania opakowań, znajomość tematyki standaryzacji druku.

Opis stanowiska:

  • projektowanie opakowań z tektury litej zgodnie z wymogami klienta i możliwościami produkcyjnymi maszyn,
  • stała współpraca z dostawcami: wykrojników, matryc do hotstampingu, farb, lakierów, materiałów do poligrafii itp.
  • uczestnictwo w procesie wycen: optymalizacja i doskonalenie,
  • wsparcie techniczne klienta i innych działów firmie: sprzedaż, produkcja, planowanie,
  • inicjowanie i nadzór nad przeprowadzaniem prób technologicznych,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej dot. druku offsetowego.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielność w działaniu,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zapraszamy do składania aplikacji wysyłając swoje CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zakład ukierunkowany jest na druk techniką offsetową. Produkuje się tu e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Inne