Elkom Outsourcing Sp. z o.o.

Technolog-Konstruktor

Od: Elkom Outsourcing Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Starachowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji

Firma ELKOM OUTSOURCING Sp.z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej (wpis do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 10080) poszukuje dla klienta osoby na stanowisko:

TECHNOLOG - KONSTRUKTOR

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa produkcji
  • Objaśnianie nowych rozwiązań konstrukcyjnych (na życzenie klienta - KSW) - korekta dokumentacji jeśli proces tego wymaga (pierwszy pojazd)
  • Udział w projektach rozwojowych w zakresie obsługi konstrukcyjnej wdrażania nowych rozwiązań do produkcji seryjnej w zakładzie
  • Prowadzanie zmian w dokumentacji konstrukcyjnej mających na celu ciągłe doskonalenie produktu oraz obniżkę kosztów wytwarzania
  • Techniczne wspomaganie wydziałów produkcyjnych zakładu i współpraca z innymi k.o. zakładu w zakresie dokumentacji konstrukcyjnej
  • Współpraca z dostawcami w zakresie niezbędnym dla bezproblemowego procesu wdrażania nowych części
  • Ścisłe przestrzeganie terminów podczas opracowywania zadań, stosowanie "zerowej ilości błędów" oraz czynne przyczynianie się do obniżania wskaźnika nadmiernych braków
  • Skuteczne działanie dla osiągnięcia celów własnych i celów nadrzędnych, w szczególności dot. jakości produktu, optymalizacji procesów w zakładzie.
  • Czynny udział w przygotowaniach do audytów certyfikacyjnych ISO 9001

Wymagamy:

  • Dobrej znajomości języka niemieckiego ewentualnie angielskiego – do wykorzystania w codziennej pracy – warunek konieczny
  • Wykształcenia wyższego technicznego (mechaniczne, budowa pojazdów lub pokrewne)
  • Obsługi komputera (pożądana znajomość programów: CAD 3D i CATIA V5)
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.