Technolog Form Wtryskowych (Mould Technician)

Global Strategy Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest producent części mechanicznych z siedzibą w województwie śląskim. Firma, wchodząca w skład włoskiej grupy przemysłowej z oddziałami w Chinach, Hiszpanii, Turcji, Meksyku, jest światowym liderem w produkcji elementów mechanicznych dla przemysłu samochodowego, sprzętu gospodarstwa domowego i HVAC. Ze względu na ciągłą ekspansję, firma poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Pracownik będzie odpowiedzialny za cały proces powstawania form do nowych produktów, a w szczególności za:

  • projektowanie form na podstawie specyfikacji produktu i informacji zwrotnych otrzymanych od pracowników linii produkcyjnej i zespołu odpowiedzialnego za codzienną konserwację maszyn
  • Identyfikację, wybór i negocjacje z potencjalnymi dostawcami
  • Nadzór nad procesem, w tym instalację w linii produkcyjnej

Kandydat powinien:

  • Wyróżniać się umiejętnościami interpersonalnymi i być w stanie skutecznie komunikować się z ludźmi z różnych środowisk i wszystkich szczebli w hierarchii firmy
  • Umieć rozwiązywać sytuacje konfliktowe
  • Dzielić się wiedzą specjalistyczną i doświadczeniem z zespołem w celu stymulowania postępu technicznego linii produkcyjnej firmy

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu form do wtrysku
  • Wykształcenie techniczne
  • Zdolność rysowania i czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie w AutoCAD i innym oprogramowaniu projektowym
  • Język angielski jest koniecznością, włoski będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy typu B

Co oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko i możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Ambitną i rozwojową pracę w firmie będącej liderem w branży
  • Stabilne, konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwą premię roczną za wydajność
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Pakiety medyczne i sportowe

Prezentacja firmy

An international management consultancy and financial advisory fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca BPO / outsourcing, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive