TECHNOLOG DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

ZEELANDIA Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne Poznań

Wymagania:

  • studia wyższe w zakresie Technologii Żywności, Towaroznawstwa lub Chemii żywności,
  • doświadczenie w tworzeniu kart charakterystyki dla aromatów i barwników (Rozporządzenie CLP i REACH),
  • mile widziana wiedza z obszaru badań sensorycznej żywności oraz doświadczenie w zakresie chromatografii gazowej,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Zakres zadań na stanowisku

  • monitorowanie parametrów jakościowych wyrobów gotowych (aromaty, barwniki)
  • sporządzanie dokumentacji jakościowej (specyfikacje, karty charakterystyki )
  • rozpatrywanie reklamacji
  • nadzór nad badaniami mikrobiologicznymi i fizykochemicznymi wyrobów gotowych
  • uczestniczenie w utrzymaniu systemu jakościowego ISO 22000:2006

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym (opieka medyczna i ubezpieczenie)
  • umowę o pracę,
  • pakiet niezbędnych szkoleń,
  • dobrą atmosferę pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
lub na adres:
praca@zeelandia.pl
Zeelandia Sp. z o.o.
Ul. Sowia 6c
62-080 Tarnowo Podgórne
Więcej informacji o firmie znajdziesz na: www.zeelandia.pl