Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnej ze standardami branży automatyki przemysłowej
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych, udoskonalanie procesów
  • Wprowadzanie projektów do produkcji seryjnej
  • Wsparcie techniczne produkcji
  • Kontakt z klientem
  • Nadzorowanie zmian technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane elektrotechniczne
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość środowiska CAD (AutoCad, EL-Cad, E-Plan)
  • Znajomość pakietu Office w tym Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz znajomość praktycznych zagadnień branży elektrotechnicznej będzie dodatkowym atutem

Naszym pracownikom oferujemy pracę w sympatycznym zespole w międzynarodowej firmie, w warunkach sprzyjających zachowaniu work life balance, w urokliwych okolicach Lwówka Śląskiego.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka, Praca Inżynieria