Opis stanowiska pracy

-Programowanie i obsługa frezarki CNC (w systemie Heidenhain)
-Pomiary 3D przy pomocy sądy przedmiotu
-Programowanie i obsługa drążarek wgłębnych
-Programowanie i obsługa drążarki drutowej
-Obsługa systemu CAD/CAM
-Projektowanie elektrod EDM
-Samokontrola wykonywanych zadań
-Podstawowe prace ślusarskie

Wymagania

- Kilkuletnie doświadczenie w obróbce skrawaniem
- Doświadczenie w obsłudze frezarek CNC
- Samodzielny dobór narzędzi, parametrów i strategii obróbczych
- Doświadczenie w programowaniu w systemie CAM
- Znajomość systemu CAD
- Mile widziane: znajomość technologii produkcji form wtryskowych,
praca na drążarkach wgłębnych i drutowych.

Prezentacja firmy

OLSA Poland sp. z o.o. należy do OLSA GROUP – lidera produkcji la... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji