technolog chemik (praca dla studenta/absolwenta)

Capricorn S.A.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • optymalizacja procesu wtrysku lub ekstruzji,
  • dobór tworzyw przy uruchamianiu nowych produktów,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesową,
  • eliminacja problemów w procesie wtrysku lub ekstruzji,
  • współpraca z działami jakości i utrzymania ruchu,
  • inicjowanie i czynny udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych oraz technologicznych,
  • koordynacja wdrożeń nowych produktów; organizacja i przeprowadzanie testów, optymalizacja technologii produktów obecnie wytwarzanych,
  • opracowywanie i modyfikacja receptur,
  • analiza dokumentacji technicznej i technologicznej; dbałość o jej poprawność i aktualizacje,
  • szkolenie kadry pracowniczej z działu produkcji wtryskowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: chemia organiczna, przetwórstwo tworzyw sztucznych,
  • mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów, którzy chcą rozwijać praktyczną wiedzę w firmie produkcyjnej specjalizującej się w przetwórstwie tworzyw sztucznych,
  • mile widziana wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw, ekstruzji lub procesów wtrysku,
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność i skuteczność w działaniu,
  • chęć rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska samodzielnego technologa w obszarze przetwórstwa

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia