Opis stanowiska pracy

Jeżeli szukasz stabilizacji i dobrych warunków pracy zgodnych z niemieckim stylem zarządzania, to znak że ta oferta jest dla Ciebie!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • współpraca z lekarzem weterynarii oraz radiologiem, głównie przy leczeniu koni
  • opieka nad pacjentami kliniki
  • sprzątanie pomieszczeń kliniki oraz sprzętu
  • prowadzenie dokumentacji

Szukamy osoby posiadającej:

  • doświadczenie w pracy związanej opieką weterynaryjna
  • dobrą znajomość jęz. niemieckiego (warunek konieczny),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i sumienność,
  • wykształcenie kierunkowe jako technik weterynarii mile widziane
  • motywację do pracy.

Co oferujemy:

1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony

2. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne

3 Płatne urlopy i premie świąteczne

4. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu,

5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

6. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,

7. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,

8. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu),

9. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec

10. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze

... oraz wiele wiecej.

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Weterynaria, Praca Rolnictwo, Praca Inne