Technik w Dziale Utrzymania Ruchu

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Aktualnie dla jednego z naszych klientów - firmy z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

Nasze oczekiwnia:

  • Wykształcenie: średnie (mechaniczne lub inne kierunkowe)
  • Dyspozycyjność (możliwość pracy w systemie trzyzmianowym)
  • Zdyscyplinowanie w zakresie przestrzegania przepisów BHP i P.POŻ
  • Zmysł techniczny, zdolności manualne
  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń produkcyjnych, umiejętność wykonywania prac remontowych tych urządzeń, umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność spawania elektrycznego oraz gazowego będzie dodatkowym atutem
  • Chęć do nauki i rozwoju w obszarze Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie w sprawności technicznej zakładowych maszyn, instalacji i urządzeń
  • Wykonywanie prac związanych z przezbrajaniem maszyn, rozbieraniem i montażem urządzeń oraz prac związanych z bieżącym utrzymaniem linii w czasie pracy
  • Bieżące usuwanie awarii powstałych na liniach produkcyjnych
  • Prowadzenie prac konserwacyjno – przeglądowo - remontowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (płaca zasadnicza+premie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: