Zakres obowiązków:

  • koordynowanie i dokonywanie napraw
  • realizowanie planów przeglądów dla podległego parku maszynowego
  • udział w projektach doskonalących działanie parku maszynowego
  • wsparcie transferów i uruchomień nowych maszyn

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie - preferowane techniczne
  • podstawowa znajomość automatyki przemysłowej opartej na PLC
  • wiedza z zakresu budowy maszyn, pneumatyki, elektryki, sensoryki
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych/pneumatycznych
  • znajomość podstawowych przyrządów pomiarowych
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • aktualne uprawnienie SEP E1 (eksploatacyjne)
  • znajomość obsługi i diagnozy czujników/systemów wizyjnych będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne zarobki
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia
  • pracę na trzy zmiany
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie indywidualne

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.