Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Wrocław

Obecnie dla naszego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego we Wrocławiu, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:
Identyfikowanie i wykonywanie napraw z zakresu elektryki, mechaniki i automatyki
Zapobieganie awariom i zapewnienie utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
Diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek z obszaru produkcji oraz infrastruktury zakładu
Kontrolowanie i prowadzenie podstawowej dokumentacji serwisowej maszyn i urządzeń
Dokonywanie okresowych technicznych przeglądów maszyn, konserwacji oraz prac prewencyjnych
Wykonywanie zleconych modernizacji sprzętu

Wymagania:
Wykształcenie techniczne kierunkowe (elektryka, mechanika, automatyka)
Min. 1 rok doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych
Uprawnienia SEP – eksploatacja do 1kV
Mile widziana wiedza z zakresu automatyki i robotyki
Znajomość sterowników Siemens i Mitsubishi będzie dodatkowym atutem
Umiejętność obsługi pakietu MS Office
Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudniania w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do obiadów, wypoczynku, bilety do kina, bony świąteczne itp.)
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
Praca w dynamicznie rozwijającej się innowacyjnej firmie produkcyjnej
Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.