Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

• utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych

• diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek, bieżąca analiza problemów w obszarze produkcyjnym (urządzenia, maszyn, instalacje, budynki)

• tworzenie planu napraw maszyn oraz linii produkcyjnych odpowiedzialność za realizację planu napraw poprzez organizację przeglądów, konserwacji i remontów oraz współpraca z ekipami serwisowymi

• doradztwo techniczne w zakresie rozwiązywania problemów związanych z procesem produkcji oraz projektowanie nowych rozwiązań technicznych

• tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną

• wybór dostawców, negocjacje warunków zakupu i dostawy sprzętu, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych

• ścisła współpraca z działem technicznym w centrali spółki w Niemczech.

• podróże służbowe w miejsca realizacji projektów w kraju i za granicą

Profil kandydata:

• wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: automatyka, elektronika, elektryka),

• minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

• bardzo dobra organizacja pracy

• znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki, systemów sterowania,

• znajomość programów CAD/CAM

• uprawnienia SEP

• znajomość procedur i przepisów bhp i ppoż.

• obowiązkowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie bardzo dobrym wraz z językiem dokumentacji technicznej,

• znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności tworzenia dokumentacji produkcyjnej;

• umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków budowlanych,

• umiejętność nadzoru i odbioru prac montażowych,

• zdolności analityczne,

• zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole

• gotowość do odbycia stażu w centrali firmy w Niemczech

Atutem będzie:

• wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy

• znajomość procedur awaryjnych znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn

• doświadczenie w projektowaniu linii produkcyjnych lub projektowaniu systemów regałowych

• umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej dla pionu produkcji

Prezentacja firmy

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.<br/><br/>jest spółką należąc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne