Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

Od: Kongsberg Automotive Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Koluszki

KONGSBERG AUTOMOTIVE jest częścią globalnego koncernu, którego fabryki i przedstawicielstwa są zlokalizowane w krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej, Północnej i Środkowej. Kongsberg dostarcza komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive sięgają 1946 roku. Na rynku polskim działamy od 2000 roku, a w 2016 otworzyliśmy nowy zakład w Koluszkach. Aktualnie do naszej nowej fabryki w Koluszkach, która produkuje części do samochodów ciężarowych, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Technik Utrzymania Ruchu.

Zakres zadań:

  • Wykonywanie napraw, przeglądów, konserwacji parku maszynowego.
  • Codzienny nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń.
  • Udział w realizacji zadań wdrożenia linii produkcyjnych.
  • Programowanie sterowników i robotów (zadania dla automatyka).
  • Realizowanie zadań związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu.
  • Współudział w planowaniu przeglądów.
  • Analiza przyczyn i skutków awarii, proponowanie działań korygujących.
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz dostawcami części.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, techniczne (mechatronik, elektryk, elektromechanik, automatyk).
  • Doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej.
  • Umiejętność diagnozowania usterek i naprawy maszyn.
  • Umiejętność programowania sterowników i robotów (wymagania dla osób z wykształceniem automatyka).
  • Uprawnienia SEP gr 1/2/3 Eksploatacja - mile widziane.
  • Gotowość do podjęcia pracy 3 zmianowej i/lub w systemie równoważnym w zależności od potrzeb Pracodawcy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej.
  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport.
  • Możliwość korzystania z oferty Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.