ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zadania:

  • Realizowanie harmonogramów okresowych przeglądów technicznych
  • Wspieranie procesu wdrażania nowych produktów i procesów technologicznych
  • Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z pracą układów automatyki, pneumatyki i elektryki
  • Odpowiedzialność za uzyskanie zakładanych celów jakościowych; monitorowanie i ocena uzyskanych wyników jakościowych oraz podejmowanie akcji korygujących
  • Nadzór nad stanem technicznym używanych środków produkcji oraz podejmowanie akcji mających na celu utrzymywanie ich we właściwej kondycji
  • Prewencyjne przeciwdziałanie poprzez analizę problemów procesowych, jakościowych, elektrycznych i mechanicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Znajomość sterowników PLC
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
  • Możliwość awansu wewnętrznego

Nr ref.: TUR/052/AJA
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials