Technik Utrzymania Ruchu

JOBME S.A.

50-062 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

• wykonywanie przeglądów i remontów maszyn;

• usuwanie usterek i awarii maszyn;

• rozwijanie linii produkcyjnych;

• rozwijanie podzespołów mechanicznych na serwomotory z serwodriverami, panelami dotykowymi, falownikami;

• wymianę napędów głównych ekstruderów z silników dużej mocy prądu stałego DC na silniki prądu zmiennego AC z falownikami.

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

• wiedzy technicznej w jednym z wymienionych obszarów: mechaniki, elektryki, pneumatyki lub automatyki przemysłowej;

• umiejętności obsługi komputera;

• mile widziane uprawnienia SEP kat.1.

Oferujemy:

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

• umowę o pracę;

• szeroki pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowania do wakacji i dodatki świąteczne, integrację;

• pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole;

• możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji