LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik

Od: LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k Wrocław

Obowiązki:

• Bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji, zapewnienie ciągłości produkcji na maszynach we współpracy z inżynierami z działu oraz osobami z produkcji
• Rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych
• Remonty, naprawy, czyszczenie i konserwacje maszyn i urządzeń
• Regulacje mechaniczne i korekty podstawowych parametrów maszyn, ustawianie maszyn pod nowe modele
• Współpraca z inżynierami przy wdrażaniu nowych rozwiązań i dostosowywaniu maszyn do nowych produktów

Wymagania:

• Wykształcenie min. zawodowe techniczne
• Zmysł techniczny, zdolności manualne
• Podstawowa znajomość obsługi komputera - obsługa komputera konieczna do obsługi i ustawień maszyn
• Umiejętność pracy (napraw i regulacji) pod presją czasu
• Mile widziane doświadczenie przy naprawach lub w Utrzymaniu Ruchu
• Cierpliwość i zaangażowanie w rozwiązywaniu powtarzających się problemów
• Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność
• Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy 2 zmianowej

Oferujemy:

• Pracę w intensywnie rozwijającej i modyfikującej swój park maszynowy firmie, która opiera się na ciągłym rozwoju i usprawnianiu procesów produkcyjnych
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę Multisport
• Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)
• Pracę na pełny etat na umowę o pracę