Technik utrzymania ruchu/Mechanik (m/k) - Holandia - Helmond

Trenkwalder

Helmond, zagranica

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Helmond
Zakres zadań:
  • usuwanie awarii na liniach produkcyjnych i przeprowadzanie konserwacji zapobiegawczej,
  • wprowadzanie ulepszeń i/lub zmian w maszynach,
  • zapewnienie maksymalnej dostępności technicznej i niezawodności maszyn i instalacji budowlanych,
  • będziesz aktywnie uczestniczyć w instalacji i uruchomieniu parku maszynowego,
  • rejestrowanie powiązanej administracji w programach konserwacji,
  • przeprowadzanie inspekcji strukturalnych w oparciu o listy kontrolne.

Wymagania:
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku Technik/Inżynier utrzymania ruchu,
  • doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do pracy zmianowej i wykonywania konserwacji zapobiegawczej w soboty co 3 tygodnie,
  • znajomość przynajmniej języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość j. holenderskiego będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane:
  • osoby mieszkające w Helmond lub okolicy,
  • wykształcenie zawodowe w kierunku Inżynier-Mechanik i/lub Inżynier-Elektryk.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie miesięczne od 2750-4000€ brutto (wypłacane tygodniowo), w zależności od doświadczenia,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszty zakwaterowania pozostają po stronie pracownika),
  • dodatek wakacyjny,
  • holenderska umowa o pracę tymczasową,
  • możliwość zatrudnienia bezpośredniego po okresie próbnym.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane proszone są o załączenie aktualnego CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.