technik utrzymania ruchu - elektryka

Randstad Polska Sp. z o.o.

Goleniów, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku zlokalizowanej na terenie Goleniowa, szukamy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 38088
Praca stała
Lokalizacja: Goleniów

Zakres obowiązków:
  • nadzór parku przemysłowego pod kątem elektryki
  • bieżące instalacje, przeglądy i naprawy maszyn
  • działania prewencyjne i zapewnienie ciągłości produkcji
  • kontrola kosztów i planowanie napraw oraz konserwacji
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku elektryk
  • wykształcenie min. średnie, preferowane elektryka
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
  • determinacja i motywacja

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • forma zatrudnienia umowa o pracę
  • fundusz socjalny
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy
  • praca w systemie jednozmianowym
  • stałe godziny pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)