Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • obsługa, konserwacja i prewencja maszyn
  • bieżące utrzymanie maszyn w ruchu ciągłym
  • praca z niskim napięciem
  • programowanie sterowników PLC

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum wykształcenia średniego technicznego (elektryka/ elektronika)
  • bardzo dobrej znajomości obwodów bezpieczeństwa opartych na OMRON
  • znajomości silników synchronicznych
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

Dodatkowymi atutami kandydatów będą:

  • znajomość paneli sterowania Proface 2000 i 3000,
  • znajomość sterowników Allan Bradley seria 5000 i 500, Mitsubishi seria Q, FX
  • znajomości falowników Mitsubishi seria 500 i 700 oraz Allan Bradley seria 4, 40

Wymagania

Jako firma oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet medyczny i dofinansowanie do pakietu sportowego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w profesjonalnych szkoleniach i dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Prezentacja firmy

Bridgestone Europe (BSEU) is a key regional subsidiary of Tokyo-b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne