Technik utrzymania ruchu- dział form wtryskowych

Pran Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:

Miejscie pracy: Aalst, Belgia

Obowiązki:

- praca na dziale utrzymania ruchu form wtryskowych

- naprawy, serwis uszkodzonych częsci

- rozwiązywanie problemów techniczny

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy o pracę

- płatne zakwaterowanie o wysokim standardzie i ubezpieczenie

- pracę na bardzo długi okres czasu, docelowo na stałe

- możliwość rozwoju zawodowego w cenionej firmie

Wymagania:

- doświadczenie na ww stanowisku

- wykształcenie techniczne/mechaniczne

- znajmość j. angielskiego w stopniu dobrym

- znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych

- prawo jazdy i własny samochód

- chęć pozostania w Belgii na min. kilka lat – nie bierzemy pod uwagę osób, które chcą wyjechać na krótko

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis