Technik Turbin Wiatrowych

Viktech P/S

Wrocław, dolnośląskie

Viktech P/S

Od: Viktech P/S
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Wstępny montaż obejmujący zakres prac elektrycznych.
  • Miejsce pracy: Esbjerg/Denmark
  • Godziny pracy: Pełny etat 84 h/ tydzień 14/14 rotacyjnie
  • Czas trwania projektu: 56 miesięcy (możliwość przedłużenia)

Zadania i obowiązki:

przeprowadzanie prac testujących wieże turbinowe

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Pełny pakiet GWO
  • Siemens Poziom 7
  • Ważne zaświadczenie lekarskie
  • Pozwolenie na pracę na wysokości,
  • Umiejętność wykrywania usterek I raportowania
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony pracy i zdrowia
  • Znajomość j. angielskiego – WARUNEK KONIECZNY
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dodatkowej pracy (nadgodziny)
  • ługoterminowy kontrakt
  • Zakwaterowanie
  • Kontrakt duński

Zainteresowani kandydaci proszeni są o wysłanie:

  • Aktualnego CV w j. ANGIELSKIM, które zawiera szczegółowe informacje o wykonywanej pracy w ciągu ostatnich 5 lat oraz ostatnim pracodawcy
  • Ważne: Prosimy uzupełnić kwestionariusz I dołączyć do aplikacji. Kwestionariusz należy pobrać ze strony: https://www scribd com/doc/306612780/Application-01
  • Potwierdzenie kwalifikacji zawodowych (m.in. certyfikaty, dyplomy itp. Wydane w Polsce i zagranicą)
  • Referencje od dwóch pracodawców

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy posiadają wymagane lub zbliżone kwalifikacje. Na dalszym etapie rekrutacji zostaną przedstawione szczegóły dotyczące pracy.