Technik turbin wiatrowych (praca na kontrakcie)

Viktech P/S

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Anglii, prowadzącego działalność w zakresie łopat wirników, turbin i wież na terenie całej Wielkiej Brytanii, poszukujemy aktualnie doświadczonych techników do wykonywania przeglądów serwisowych i usuwania usterek w turbinach Enercon E40, E48, E70 i E82. Planowane rozpoczęcie projektu przypada na okres maj/czerwiec.

Oddelegowanie do pracy będzie odbywać się w systemie dwutygodniowym z 11-godzinnym czasem pracy. W miejscu wykonywania prac pracodawca zapewnia pełny komplet środków ochrony osobistej oraz, dla dopełnienia formalności,rejestrację w systemie WTSR ze statusem AT.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy z w/w modelami turbin. Doświadczenie w zakresie serwisowania turbin wiatrowych będzie dodatkowym atutem. Wymogiem minimum jest posiadanie świadectwa ukończenia szkolenia z zakresu systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości, uprawnień do pracy na wysokościach, a także certyfikatu potwierdzającego znajomość zasad bezpiecznej pracy na turbinach wiatrowych.

Przyjmujemy także aplikacje od osób posiadających wykształcenie np. w branży elektrycznej, przetwórstwa metali lubmechaniki, które ukończyły kursy i szkolenia w zakresie obsługi i konserwacji w elektrowniach wiatrowych lub autory zowanych placówkach szkoleniowych. Kwalifikacje należy udokumentować.

Poszukujemy osób samodzielnie myślących, ambitnych i energicznych, z dobrą znajomością języka angielskiego i zawsze chętnych do podejmowania wyzwań, mogących mieć doświadczenie w pracy na wyjeździe.

Miejscem wykonywania pracy są różne lokalizacje na terenie całej Anglii.

Firma Viktech zapewnia dojazd, zakwaterowanie, diety i wynagrodzenie. Pracodawca zapewnia transport na teren robót i instruktaż stanowiskowy.

W chwili obecnej zmiany nie są jeszcze ustalone, ale postaramy się przedstawić szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Sezon trwa 6 miesięcy, przy czym jest uzależniony od warunków pogodowych i wiatru.

Prezentacja firmy

O Viktech<br/><br/>Viktech jest firmą rekrutacyjną, świadomą znac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne