Opis stanowiska pracy

Autoryzowany serwis urządzeń biurowych XLINE Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko technika serwisowego.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za naprawę urządzeń drukujących formatu A4 i A3 na miejscu w serwisie i w siedzibie klienta.

Obszar działania: woj. dolnośląskie, lubuskie i opolskie.

Od kandydata oczekujemy:
- zdolności manualnych
- umiejętności organizacji pracy
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- otwartości na nową wiedzę
- posiadanie czynnego prawo jazdy kategorii B
- umiejetności personalnych i doradczych
- zaangażowania w pracę
- chęć do bezpośredniej pracy z Klientem
- doświadczenie mile widziane

Oferujemy:
- szkolenia stanowiskowe i produktowe
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
- ciekawą pracę w zaangażowanym zespole
- wszelkie narzędzia niezbędne do pracy

Zgłoszenia pisemne (cv ze zdjęciem i list motywacyjny) w prosimy przesłać na adres: rekrutacja(at)xline.pl

Prezentacja firmy

Firma XLINE istnieje na rynku wdrożeń systemów kopiujących od 199... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne