Dla naszego Klienta, firmy produkującej urządzenia i systemy czyszczące, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

technik serwisu

Nr ref.: 31380
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • naprawy maszyn (u klienta oraz w warsztacie naprawczym)
  • dostawy maszyn zastępczych / po naprawie
  • wypełnianie protokołów napraw
  • kontakty z Klientami (umawianie terminów, organizacja wysyłki/transportu maszyny)
  • kontrola stanu magazynku części

Oczekiwania:
  •  wykształcenie średnie techniczne (mile widziana automatyka, elektronika, robotyka)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy serwisanta urządzeń technicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia organizowane przez firmę
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • świadectwa kwalifikacyjne - eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1kv (grupa 1), świadectwa kwalifikacyjne z grupy 2 i 3 będą dodatkowymi atutami

Oferta:

  •  atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon
  • bonus roczny
  • prywatna opieka medyczna LuxMed
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • Cykliczne szkolenia dokształcające w centrali w Polsce oraz za granicą

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)