Opis stanowiska pracy

Celem stanowiska jest utrzymanie nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej, w tym m. in.:

  • utrzymanie w ruchu urządzeń i instalacji technicznych
  • usuwanie awarii i usterek
  • wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, z zakresu automatyki, mechatroniki, chłodnictwa)
  • doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy, lub modernizacje) systemów budynkowych (głównie systemy elektryczne i elektroniczne, wentylacja, klimatyzacja, wod-kan)
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr 1 E
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

Doświadczenie w obsłudze systemów BMS będzie dodatkowym atutem.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesujący zakres zadań
  • przyjazne środowisko pracy

Prezentacja firmy

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku usług technic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne