Technik Serwisu - Wałbrzych

SPIE Polska Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Technik Serwisu

Miejsce pracy: Wałbrzych

Celem stanowiska jest utrzymanie nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej, w tym m. in.:

  • konserwacja urządzeń i instalacji technicznych
  • usuwanie awarii i usterek
  • wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesujący zakres zadań
  • przyjazne środowisko pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia

Wymagania

  • wykształcenieśrednie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna,
    z zakresu automatyki lub mechaniki)
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu linii produkcyjnych
  • doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy) systemów budynkowych
  • uprawnienia Gr. 1, 2, 3 E i D
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office (raportowanie)
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

Prezentacja firmy

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku usług technic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria