Opis stanowiska pracy

Best Coffee Systems Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firmy FRANKE w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie profesjonalnych ekspresów do kawy firmy FRANKE.

Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a punkty serwisowe posiadamy w większości dużych miast w Polsce (Warszawa, Poznań, Trójmiasto i Szczecin, Wrocław, Kraków, Katowice, Toruń, Łodzi).

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko:

TECHNIK SERWISU

Zakres obowiązków:
•Wykonywanie bieżących napraw oraz przeglądów serwisowych
•Montaż nowych urządzeń u klienta
•Protokołowanie wykonanych działań serwisowych
•Doradztwo techniczne z zakresu użytkowania maszyn

Oferujemy:
•Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole
•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•Niezbędne narzędzia do pracy
•Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli:

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Zapewniamy poufność nadesłanych aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
•Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego lub średniego, technicznego- automatyka/elektronika lub pokrewne
•Umiejętności czytania dokumentacji technicznych
•Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego lub niemieckiego
•Prawo jazdy kat. B
•Doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy
•Dyspozycyjności
•Znajomości obsługi komputera
•Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV oraz posiadanie książeczki zdrowia (Sanepid)

Prezentacja firmy

Firma Best Coffee Systems to oficjalny dystrybutor ekspresów mark... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis