Technik Serwisu Instalacji Niskoprądowych SSP/SSWiN/KD/CCTVIP

Proper Guard Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie instalacji systemów alarmowych, kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru, telewizji dozorowej IP i innych systemów niskoprądowych
  • Realizacja przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów
  • Prace uruchomieniowe i projektowe

MIEJSCE PRACY:

Województwo śląskie + delegacje krajowe (zapewniamy dojazd, hotel i dietę)

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
  • Pewne wynagrodzenie co miesiąc
  • Możliwość rozwoju wewnątrz Firmy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Szkolenia zewnętrzne dla najlepszych (nawet poza granicami kraju)
  • Komputer serwisowy, telefon komórkowy
  • Samochód służbowy (po zdobyciu odpowiednich kwalifikacji – do tego czasu praca w drużynie serwisowej)
  • Profesjonalne elektronarzędzia

Wymagania

WYMAGAMY:

  • Otwartość na wiedzę techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność)
  • Samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • Niekaralność - ze względu na charakter wykonywanej pracy
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Dyspozycyjność
  • Kandydat powinien wykazać się zaświadczeniami o przebytych szkoleniach i uzyskanych certyfikatach z zakresu SSP, SSW lub CCTV
  • Sep 1kV (możliwość zrobienia w firmie na określonych warunkach)
  • Mile widziane umiejętności informatyczne i podstawowa wiedza o sieciach komputerowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy spółką instalacyjną z 13 letnim doświadczeniem na rynku ogólnop... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 600PLN - 4 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Inżynieria