Technik - serwisant systemów informatycznych

Tetacom Sp.z o.o

05-077 Warszawa-Wesoła, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Technika do działu wsparcia klienta, do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy pracę w młodym zespole oraz bardzio dobre warunki zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

• obsługa klientów w zakresie sprzętowym (Infrastruktura Informatyczna: serwery, komputery PC, peryferia komputerowe, routery, switche, urządzenia drukujące, urządzenia identyfikacji towaru, drukarki fiskalne itp.)

• obsługa klientów w zakresie programowym (oprogramowanie branżowe dla farmacji, systemy operacyjne Windows/Linux, poczta elektroniczna, oprogramowanie antywirusowe itp.)

• diagnozowanie usterek i naprawy sprzętu komputerowego

Wymagania

• wykształcenie min. średnie
• praktyczna znajomość systemów Microsoft Windows (Windows XP, Windows Vista, Windows 7,8 i10, Windows Serwer 2008/2012)
• praktyczna znajomość systemów Linux (SuSE Linux)
• bardzo dobra znajomość pakietów biurowych Microsoft Office / Open Office
• bardzo dobra znajomość budowy komputerów klasy PC oraz urządzeń peryferyjnych, potrzebna do samodzielnego diagnozowania usterek i napraw sprzętu (podstawy wiedzy elektronicznej)
• znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN i Internetem, praktyczna umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych
• wysoka kultura osobista
• uczciwość i rzetelność
• obowiązkowo prawo jazdy kategorii B
Mile widziane:
• doświadczenie w pracy z bazami danych - Oracle, Firebird, Microsoft SQL, MySQL, Postgresql
• znajomość oprogramowania dla firm (systemy finansowo-księgowe, programy magazynowe, programy rozliczeniowe dla ZUS, itp.)

Prezentacja firmy

Integrator systemów informatycznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems