Technik / Serwisant sieci telekomunikacynych

Connected Sp. z o.o.

30-081 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Connected Sp. z o.o. to jeden z największych w Małopolsce alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych, który świadczy nowoczesne i zintegrowane usługi telekomunikacyjne dla firm oraz instytucji. To jednocześnie młody i dynamiczny zespół doświadczonych inżynierów z branży IT. Aktualnie poszukujemy osób do pracy w dziale serwisu.

W zakres obowiązków wchodzić będzie m.in. :
- lokalizacja i usuwanie problemów związanych z funkcjonowaniem sieci na podstawie zgłoszeń Biura Obsługi Klienta;
- instalowanie sprzętu aktywnego;
- uruchamianie łącz klienckich (łącza radiowe oraz światłowodowe);
- prace instalatorskie;

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
- możliwość rozwoju;
- pensję stałą + premie;
- profesjonalne narzędzia pracy;
- certyfikaty i szkolenia związane ze stosowanymi technologiami sieciowymi;

Wymagania

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole;
- wiedza związana z podstawowymi zasadami funkcjonowania sieci internetowych oraz sprzętu sieciowego;
- sumienność, rzetelność i samodzielność;
- prawo jazdy kat. B;
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;

Prezentacja firmy

Connected Sp. z o.o. to jeden z największych w Małopolsce lokalnych oper... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis