TECHNIK-SERWISANT- RTV/IT/

MK Interim Sp. z o.o.

PIASECZNO, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR.

Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.

Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób z doświadczeniem do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: PIASECZNO

Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

Stałe stanowisko w firmie zajmującej się internetową sprzedażą elektrosprzętu

OPIS  STANOWISKA

  • naprawa sprzętu i akcesoriów RTV; IT; (kamery IP, czujniki ruchu, sprzęt alarmowy, elektronarzędzia itp.)
  • wymiana podzespołów
  • konfiguracja sprzętu
  • diagnoza awarii

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracach serwisowych (alarmy, RTV, elektronarzędzia)
  • wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu elektrotechniki, automatyki, elektroniki lub inne pokrewne
  • umiejętności analityczne w zakresie diagnozy awarii
  • znajomość obsługi komputera
  • wysoka dyscyplina pracy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- BEZPOŚREDNIO U KLIENTA (Agencja nie pośredniczy)
  • wysokie wynagrodzenie około 4000,00zł miesięcznie
  • SYSTEM PRACY I -zmianowy od 9.00 do 17.00
  • stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego C.V. wraz zlistem motywacyjnym lub referencjami.

* Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Elektronika / Telekomunikacja