TECHNIK PREPARATYKI HISTOPATOLOGICZNEJ

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Pobieranie materiału zgodnie z wewnętrzną organizacją pracy i procedurami,
  • Wstępną ocenę jakości pobranej próbki,
  • Sprawdzenie zgodności danych osobowych pacjenta z zapisami,
  • Wstępne przygotowanie próbki do badania,
  • Przeprowadzanie materiału nadesłanego do badania przez płyny pośrednie tj. płyny odwadniające i prześwietlające materiał; przeprowadzanie w parafinie oraz zatapianie w parafinie; skrojenie bloczków parafinowych na szkiełka podstawowe; odparafinowanie preparatów; barwienie preparatów,
  • Przestrzeganie ustalonych procedur zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji ZSZ

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe - technik analityki medycznej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Punktualność i odpowiedzialność
  • Dokładność i sumienność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w renomowanej i stabilnej firmie
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.