Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Technik Obsługi Obiektu

Miejsce pracy : Józefosław

OFERUJEMY :

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę, oraz pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia
  • Dalszy rozwój i awans w strukturach firmy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Bieżąca obsługa techniczna, utrzymanie w prawidłowym stanie infrastruktury nieruchomości
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i instalacji
  • Nadzór nad pracą podwykonawców i serwisów zewnętrznych
  • Usuwanie awarii i usterek, wykonywanie drobnych napraw

Wymagania

WYMAGANIA :

  • Wykształcenie techniczne i uprawnienia zawodowe (elektryk, hydraulik, mechanik lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe minimum dwa lata (obiekty handlowe lub budynki biurowe)
  • Znajomość obsługi instalacji budynkowych (HVAC, inst. ppoż., wod-kan itp.)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, obsługa komputera – pakiet MS Office

Zainteresowane osoby proszę wysyłać swoje CV.

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy