Technik Napraw Urządzeń Mobilnych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Technik Napraw Urządzeń MobilnychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów i diagnostyka urządzeń mobilnych;
  • Identyfikacja uszkodzeń i błędów;
  • Zamawianie i rozliczanie części po naprawie;
  • Raportowanie napraw w systemie informatycznym;
  • Naprawa urządzenia zgodnie z wytycznymi i instrukcjami producenta.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w naprawie urządzeń mobilnych;
  • Wykształcenie min. średnie techniczne;
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Ugruntowana wiedza w zakresie elektroniki;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Codzienne wyzwania;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Liczne benefity (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne);
  • Spotkania integracyjne;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.