Technik, montażysta, serwisant systemów parkingowych

Propark Wiesław Górski

BĘDZIN, 42-500 , śląskie

Opis stanowiska pracy

Od osoby na tym stanowisku wymagana jest co najmniej podstawowa wiedza z zakresu elektroniki oraz wiedza informatyczna wykraczająca poza standardowe użytkowania komputera (rozwiązywanie problemów z instalacją sterowników, urządzeń, ich konfiguracja, dobierania parametrów komponentów itp)

Zakres obowiązków:
- pomoc zdalna serwisowa klientom firmy (internet, telefon)
- pomoc z dojazdem klientom firmy
- montaż, konfiguracja u klienta zakupionych urządzeń
- testowanie, konfiguracja, kontrola jakości produkowanych urządzeń
- montaż urządzeń
- przygotowywanie raportów technicznych
- kompleksowy nadzór nad projektem realizowanym dla klienta (dostarczaniem naszych rozwiązań)

Wymagania

- Znajomość ogólnych zasad działania układów elektronicznych oraz samej elektroniki
- wiedza w zakresie pomiaru napięć, podstawowego diagnozowania urządzeń elektronicznych
- dyspozycyjność (kilkudniowe instalacje u klienta)
- pozytywne nastawienie
- zdolności manualne i techniczne
- spostrzegawczość
- dokładność
- sumienność
- punktualność
- pracowitość

Mile widziane:
- Zdolności manualne pomagające w wymianie podzespołów elektronicznych.
- Umiejętność lutowania elementów elektronicznych
- Umiejętność rozplanowania czasowego powierzonych do realizacji zadań.

Prezentacja firmy

Firma PROPARK jest polskim liderem w produkcji profesjonalnych systemów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria